KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14409068

nr 1440 9068

Pär Gunnar Thelander

(f. 1936), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad 10/30, oramat löst blad. Bladets mått: 56x76 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 20 december 2021
kl 20:33:53

Pär Gunnar Thelander

Läs mer om Pär Gunnar Thelander